kandydatów

Etat Doradca ds. napraw blacharsko - lakierniczych

Firma: Lexus Warszawa Żerań miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Lexus i Toyota, Liderem sprzedaży samochodów w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem Grupy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca ds. napraw blacharsko - lakierniczych
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługę klientów w dziale napraw blacharsko – lakierniczych,
  • przyjmowanie samochodów do naprawy,
  • analiza i sporządzanie dokumentacji szkodowej od strony technicznej i merytorycznej,
  • wykonanie oględzin uszkodzonego pojazdu,
  • kosztorysowanie napraw w dedykowanym systemie eksperckim AUDATEX / DAT /EUROTAX,
  • monitorowanie przebiegu naprawy,
  • ścisłą współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w tym komunikację przy pomocy PKS/ AUDANET,
  • współpracę z pozostałymi działami firmy,
  • wydawanie samochodów po naprawach,
  • zapewnienie najwyższej jakości usług i satysfakcji klienta.

Nasze wymagania

  • od kandydata oczekujemy umiejętności organizacji pracy na samodzielnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum średnie(techniczne będzie mile widziane),
  • znajomości budowy samochodów,
  • znajomości zagadnień związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych,
  • umiejętności kosztorysowania napraw,
  • doświadczenia w obsłudze klienta,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • posiadania prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • motywacyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności,
  • szkolenia,
  • możliwość zakupu nowego samochodu na atrakcyjnych warunkach,
  • pakiet medyczny,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi.