kandydatów

Etat Doradca ds. OZE

Firma: Amperio sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-up w branży fotowoltaicznej. Działamy na rynku polskim, w niedalekiej przyszłości planujemy ekspansję na rynki europejskie. W skład naszego teamu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i budowaniu własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcącego dołączyć do nowo powstałego start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.

Doradca ds. OZE
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • Prezentacja oferty i sprzedaż, kontakt telefoniczny z klientami zainteresowanymi produktem
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków
  • Wsparcie Klientów w podjęciu decyzji zakupowych
  • Raportowanie wyników
  • Monitorowanie dokumentacji związanej z obsługą Klientów

Nasze oczekiwania
  • Doświadczenie w sprzedaży minimum roczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura słowa
  • Motywacja do osiągania celów
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Minimum średnie wykształcenie
Co oferujemy
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i tematyczne
  • Wysoki komfort pracy
  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi

Dziękujemy za zainteresowanie oferta i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce!

Pozdrawiamy

Zespół Amperio