kandydatów

Etat Specjalista ds. administracji sprzedaży

Firma: Modus miejsce pracy: Warszawa

Firma Modus jest autoryzowanym partnerem PGE Obrót S.A. wchodzącej w skład grupy kapitałowej PGE – największej korporacji energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. administracji sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
  • Koordynowanie procesów rejestracji zawartych umów

  • Nadzór, wystawianie i wysyłanie zamówień do dostawców oraz wypowiadanie warunków umów

  • Koordynowanie procesów ewidencji i realizacji zabezpieczeń umów oraz reklamacji w przypadku eskalacji

  • Wnioskowanie o wystawienie not obciążeniowych

  • Nadzór i uruchamianie płatności w systemie oraz analizowanie i raportowanie procesu rozliczenia kontraktu

  • Weryfikowanie zasadności wnioskowanych kar w stosunku do zapisów kontraktów oraz prowadzenie procesu wyrażenia zgody/odmowy na cesję wierzytelności

  • Koordynowanie wdrażania projektów globalnych z obszaru zarządzania umowami

  • Nadzór, weryfikacja i wprowadzanie zmian w procedurach i instrukcjach oraz uczestnictwo we wdrażaniu zmian w narzędziach informatycznych z obszaru zarządzania umowami

Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w obszarze współpracy z dostawcami i wykonawcami
  • Znajomość zagadnień procesów zakupowo-logistycznych,
  • Doświadczenie w pracy ze złożonymi strukturami organizacyjnymi
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MODUS z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-158), ul. Zamieniecka 80/501, (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.