kandydatów

Etat Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Firma: Modus miejsce pracy: Warszawa

Grupa LEGO oferuje unikalne możliwości kariery zawodowej w globalnej organizacji, której wartości są oparte na zabawie, kreatywności i innowacji. Nazwa 'LEGO' to skrót od dwóch duńskich słów "leg godt", czyli "baw się dobrze" - taka jest wytyczna naszego działania od 1932 roku. Dzisiaj, LEGO Group jest największym na świecie producentem klocków i zabawek konstrukcyjnych a produkty LEGO są sprzedawane w ponad 130 krajach.

LEGO jest inspirującym i nagradzanym miejscem pracy. Naszą kulturę charakteryzuje swobodna atmosfera, otwarty dialog i wzajemny szacunek. Więc jeśli jesteś profesjonalistą/profesjonalistką z otwartym umysłem, który/która chce podjąć nasze wyzwane możemy Ci zaoferować możliwość współpracy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Młodszy Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Warszawa
OFERUJEMY:
  • pracę dla jednej z najbardziej zaufanych marek na świecie
  • umowę o pracę (zatrudnienie przez firmę Modus)
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • rabat na zakup produktów LEGO i liczne produktowe niespodzianki z okazji różnych wydarzeń
  • elastyczne godziny pracy
  • kartę Multisport
  • narzędzia pracy: iPhone
  • rozliczenie kosztów użytkowania samochodu
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • wykładanie i dbanie o ekspozycję produktów na półkach zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
  • negocjowanie dodatkowych lokalizacji sprzedażowych w podległych sklepach
  • doradzanie kierownikom sklepów/działów w zakresie zarządzania zapasami i wielkości składanych zamówień
  • instalowanie materiałów marketingowych typu POS
  • planowanie i regularne raportowanie pracy przez mobilny system
WYMAGANIA:
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • sumienność i doskonała organizacja pracy
  • zmysł estetyczny i orientacja na szczegóły
  • prawo jazdy kat. B i gotowość używania samochodu prywatnego do celów służbowych (warunek konieczny)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).