kandydatów

Etat Redaktor sekcji lifestyle

Firma: Iberion sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

IBERION to jedna z największych polskich grup mediowych wydawca internetowych portali tematycznych docierających co miesiąc do milionów internautów. Należą do niej między innymi takie serwisy jak: Goniec.pl - portal rozrywkowo-informacyny, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ŚwiatGwiazd.pl - portal o celebrytach i showbiznesie, Światsportu.pl- portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa oraz AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.pl - nowy serwis o podróżach. Firmę tworzą pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Redaktor sekcji lifestyle
Miejsce pracy: Warszawa
SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI:
  • jesteś kreatywny
  • cechuje Cię proaktywna, dynamiczna postawa i chęć do pisania
  • umiesz pisać poprawnie i bez błędów
  • jesteś odpowiedzialny i punktualny
  • potrafisz ustalać priorytety i dążysz do osiągania wyznaczonych celów
  • lubisz pracę w zespole
  • interesujesz się tematyką związaną z szeroko rozumianym lifestyle oraz showbiznesem
TWOJE ZADANIA:
  • tworzenie treści zgodnych z tematyką portali należących do sekcji (lifestyle, showbiznes, parenting, zwierzęta, dom i ogród)
  • research tematu niezbędny do pisania wartościowych newsów
  • obsługa CMS
CO OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowy dzień wolny – Wolne Urodzinowe
  • luźną atmosferę i brak dress code
  • możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia
  • służbowego laptopa

Preferowana dyspozycyjność „od zaraz".