Etat Specjalista w zakresie komunikacji wewnętrznej i projektów HR

Firma: INSTYTUT ADAMA MICKIEWICZA miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5276969, z dnia 2021-07-30

Oferta współpracy

Instytut Adama Mickiewicza

poszukuje współpracownika –

specjalisty w zakresie komunikacji wewnętrznej i projektów HR

Specjalista w zakresie komunikacji wewnętrznej i projektów HR

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Instytut Adama Mickiewicza jest narodowa instytucją kultury, której misją jest budowa i komunikacja wymiaru kulturalnego Polski poprzez inicjowanie międzynarodowej współpracy i wymiany kulturalnej. W ciągu dwudziestu lat swojej działalności IAM zrealizował ponad 6000 wydarzeń kulturalnych, w których udział wzięło blisko 55 milionów osób. Instytut Adama Mickiewicza jest również wydawcą Culture.pl

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prowadzenie działań w zakresie komunikacji wewnętrznej, w tym związanej z wdrażanymi zmianami i przekształceniami organizacji – opracowywanie i realizacja strategii komunikacji dla poszczególnych przedsięwzięć w kontekście całościowego procesu zmiany, rozwijanie istniejących i kreowanie nowych kanałów komunikacji wewnętrznej, a w ramach tego: udział w opracowywaniu dokumentów wewnętrznych IAM, przygotowywanie i publikowanie informacji i komunikatów, prowadzenie spotkań i newslettera,
  • wsparcie w opracowywaniu, wdrażaniu i bieżącej administracji projektów z obszaru HR, będących odpowiedzią na zdiagnozowane potrzeby organizacji.

Wymagania

  • masz doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej i projektów HR,
  • masz doświadczenia związane z udziałem z przebudowie organizacji, komunikowaniu zmiany i w komunikacji kryzysowej,
  • posiadasz wykształcenie wyższe - mile widziane w zakresie psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewne,
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą, łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować pozytywne relacje,
  • potrafisz wpływać na innych, zarażać ich swoimi ideami, przekonywać do propozycji,
  • proaktywnie szukasz rozwiązań i masz energię do działania,
  • doskonale organizujesz swoją pracę, a presja czasu nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną.