kandydatów

Etat E-commerce (Magento) Project Manager

Firma: Exorigo-Upos sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Nasz zespół E-Commmerce, reprezentuje wieloletnie poparte sukcesami doświadczenie w tworzeniu rozwiązań Omni-Channel.

Posiadamy status Partnera Magento, Adobe, Akeneo jesteśmy członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej.

Od ponad 20 lat implementujemy innowacyjne rozwiązania przy zastosowaniu renomowanych technologii.

Pomagamy naszym klientom optymalizować proces sprzedaży zarówno dla B2C jak i B2B, a przez to osiągać ambitne cele i zdobywać przewagę rynkową.

Nie boimy się wyzwań i realizujemy nowe trudne projekty, dostarczamy rozwiązania budzące uznanie naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy zespołem, który wyznacza technologiczne trendy i stale buduje swą przewagę konkurencyjną.

Chcesz pracować w najlepszym zespole E-Commerce w Polsce?  Dołącz do nas!

E-commerce (Magento) Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie w ramach prowadzonych projektów kilkuosobowymi zespołami.
  • Kompleksowe zarządzanie projektami informatycznymi dotyczącymi wdrożenia, utrzymania i rozwoju aplikacji, zgodnie z metodologią i przyjętymi standardami, współudział w wypracowywaniu wewnętrznej metodologii.
  • Nadzór nad realizowanymi projektami pod kątem budżetowym, realizacji zakresu, harmonogramu.
  • Aktywna współpraca z klientem biznesowym.
  • Wsparcie działu handlowego w procesie analizy potrzeb klienta i rozbudowy zakresu usług świadczonych dla Klienta.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w pracy w obszarze zarządzania projektami (Project Management).
  • Doświadczenie w realizacji projektów IT w obszarze E-commerce.
  • Znajomość metodyk / wzorców / dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami.
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim na poziomie biznesowym i technicznym.
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów, doskonałe zdolności organizacyjne i współpracy z ludźmi.
  • Entuzjazm, zainteresowanie i motywacja do rozwoju w zakresie zarządzania projektami.
  • Otwartość na nowe rozwiązania, elastyczności w działaniu.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikacji, współpracy, adaptacji.
Mile widziane/Dodatkowe atuty:
  • Znajomość metodyk  PMI, Prince, Scrum, Kanban, inne.
To oferujemy:
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami
  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B/UZ) i możliwość długofalowej współpracy
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)
  • Szkolenia, certyfikacje i transfer wiedzy
  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja
  • Brak dress code’u i możliwość pracy zdalnej

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej,

finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Proces rekrutacyjny:
  • Analiza Twojego CV.
  • Weryfikacja kompetencji technicznych.
  • Video spotkanie z bezpośrednim przełożonym.
  • Przedstawienie oferty współpracy. Witamy w Zespole!