kandydatów

Etat Kupiec Supeco Napoje, Alkohole

Firma: Carrefour Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kupiec Supeco Napoje, Alkohole
Miejsce pracy: Warszawa
Docenimy cię za to, że:
  • angażujesz się w rolę, czyli podejmujesz inicjatywy, szukasz nowych możliwości,
  • znasz rynek detaliczny i otoczenie konkurencji,
  • masz doświadczenie w negocjowaniu cen, np. jako Kupiec lub Negocjator Cen,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.
Twoje zadania:
  • budujesz i zarządzasz asortymentem,
  • negocjujesz kontrakty z partnerami biznesowymi,
  • codziennie negocjujesz ceny produktów,
  • współpracujesz z dyrektorami sklepów i dyrektorem ds. operacyjnych w zakresie asortymentu,
  • zapewniasz łańcuch dostaw i jakość produktów,
  • nieustannie oferujesz klientom najlepszą ofertę produktową i cenową,
  • decydujesz o wielkości zakupów produktów strategicznych,
  • nieustannie analizujesz rynek lokalny i hurtowy w poszukiwaniu najlepszych ofert dla klientów,
  • definiujesz i wdrażasz ceny zgodnie z polityką cenową zarówno dla B2C jak i B2B,
  • uczestniczysz w otwarciu nowych sklepów,
  • jesteś odpowiedzialny za wynik: obrót i marżę.
Mamy dla Ciebie:
  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie i inicjatywę,
  • stabilne zatrudnienie: umowa o pracę,
  • spersonalizowany program wdrożenia w rolę Kupca,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: zniżkę pracowniczą na zakupy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem