kandydatów

Etat Aplikant

Firma: CPF Poland miejsce pracy: Warszawa

CPF (Charoen Pokphand Foods Plc) jest światowym liderem w sektorze rolno-spożywczym. To największy producent pasz i krewetek na świecie oraz znajduje się w wśród trzech największych producentów drobiu i wieprzowiny. CPF Poland to polski oddział organizacji, który od 2017 roku konsekwentnie zwiększa swój udział w sektorze FMCG. Firma dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Aplikant
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Prowadzenie bieżącej obsługi prawnej w zakresie działalności spółki i podmiotów powiązanych,
  • Doradztwo prawne, w szczególności w obszarze zagadnień dotyczących prawa pracy, w tym przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa cywilnego, rynków kapitałowych i nieruchomości,
  • Przygotowywanie i opiniowanie pism procesowych oraz przedsądowych, opinii prawnych, projektów uchwał organów spółki, umów i innych dokumentów z zakresu bieżącej działalności spółki, w tym regulaminów wewnętrznych,
  • Ocena ryzyka prawnego planowanych działań spółki,
  • Monitorowanie zmian w prawie,
  • Uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach z podmiotami trzecimi,
  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami i sądami,
  • Prowadzenie spraw sądowych i egzekucyjnych,
  • Wsparcie merytoryczne innych członków zespołu w związku z realizowanymi projektami.

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość prawa pracy, cywilnego oraz gospodarczego,
  • Umiejętność współpracy i komunikacji z osobami na różnym poziomie w organizacji,
  • Dobra znajomość MS Office oraz systemów informacji prawnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wypowiedzi na piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej – min. B2,
  • Samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami o dużym potencjale rozwojowym na rynku polskim i europejskim,
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.