kandydatów

Etat Młodszy Kontroler Finansowy

Firma: CPF Poland miejsce pracy: Warszawa

CPF Culinar (dawniej: Fish Food Sp. z o.o.) jest firmą należącą do grupy kapitałowej CPF Poland S.A., działającej w sektorze FMCG która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Młodszy Kontroler Finansowy
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Centrali oraz weryfikacja poprawności raportów,
  • Kontrola sytuacji finansowej Spółek,
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, roku – kontrola poprawności ujęcia kosztów, wyjaśnianie zmian i odchyleń,
  • Przygotowywanie raportów, analiz finansowych oraz prezentacji na potrzeby Zarządu,
  • Udział w procesie przygotowywania budżetu rocznego, prognoz, planów długoterminowych oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • Tworzenie modeli biznesowych, ocena projektów inwestycyjnych,
  • Tworzenie analiz i raportów ad-hoc.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w firmie o profilu produkcyjnym,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość MS Excel,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, pracy pod presją czasu oraz wysoka orientacja na realizację celów,
  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach ERP: Comarch ERP XL i/lub Streamsoft Prestiż.
Czeka na Ciebie:
  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami o dużym potencjale rozwojowym na rynku polskim i europejskim,
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Współpraca w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie.