kandydatów

Etat Sprzedawca do sklepu Internetowego

Firma: Legia Warszawa S.A. miejsce pracy: Warszawa

Sprzedawca do sklepu Internetowego
Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce wykonywania pracy: Sklep Legia Fanstore, Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa (sklep on-line)

Zakres obowiązków:
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • obsługa sklepu internetowego
  • przyjmowanie i realizacja zamówień (przygotowywanie towaru do wysyłki i pakowanie zamówień)
  • wystawianie dokumentów handlowych i wysyłkowych
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży sportowej w tym piłkarskiej
  • obsługa maszyn do wykonywania nadruków na koszulkach będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę w firmie o bardzo rozpoznawalnej marce na polskim rynku
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w biznesie piłkarskim
  • pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów
  • formę współpracy na zasadzie umowy zlecenie na okresie próbnym