kandydatów

Etat Pracownik Magazynu

Firma: Legia Warszawa S.A. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw towarów pod względem ilościowym i jakościowym
  • obsługa systemu magazynowego i ewidencji towarów (min.: wprowadzanie na stan, zakładanie kartotek produktów, dokumenty magazynowe)
  • transport towarów pomiędzy magazynami
  • kompletowanie, pakowanie towaru do wysyłki
  • dbanie o porządek w przestrzeni magazynowej
PROFIL KANDYDATA
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok u jednego pracodawcy
  • umiejętność obsługi komputera (środowisko MS Office)
  • wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów
  • odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie
  • wykształcenie minimum średnie
  • zainteresowanie sportem a w szczególności piłką nożną mile widziane
OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o bardzo rozpoznawalnej marce na polskim rynku
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w biznesie piłkarskim
  • pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów
  • benefity w postaci karty Multisport oraz opieki medycznej
  • formę współpracy na zasadzie umowy o pracę