kandydatów

Etat Technik / Serwisant

Firma: Ekspert Serwis Niewiadomski Sp. j. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5459309, z dnia 2021-08-25

Ekspert Serwis Niewiadomski Sp. j.

Autoryzowany Multimarkowy Serwis urządzeń AGD - jeden z największych w Warszawie

Technik / Serwisant

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Praca w autoryzowanym serwisie odkurzaczy – szukamy Technika do wykonywania napraw.
  • Miejsce pracy: ul. Postępu 19, 05-080 Mościska gm. Izabelin (2 km od Bemowa).
  • Szukamy pracowitej i uczciwej osoby, która ma zmysł techniczny i dobrze się czuje z śrubokrętem w ręku.

Wymagania

  • Sumienność w wykonywaniu zadań, punktualność, dobra organizacja pracy, skrupulatność, umiejętność współpracowania z innymi Pracownikami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku blisko 30 lat.
  • Praca z ciekawymi ludźmi. Szansa rozwoju osobistego.