kandydatów

Etat Technik / Serwisant

Firma: Ekspert Serwis Niewiadomski Sp. j. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5765640, z dnia 2021-10-07

Ekspert Serwis Niewiadomski Sp. j.

Centralny serwis Gwarancyjny – urządzeń AGD (odkurzaczy) zatrudni na stanowisko: Technik / Serwisant

Technik / Serwisant

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • naprawa, wymiana podzespołów i sprawdzanie poprawności działania nowoczesnych produktów jednej z wiodących firm na rynku
  • sporządzanie raportów serwisowych
  • udziału w szkoleniach technicznych

Wymagania

  • podstawowa wiedza techniczna
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy urządzeń AGD lub pokrewne
  • samodzielność, lojalność, dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • dla osób chcący się przebranżowić zapewniamy wsparcie i odpowiednie szkolenie