kandydatów

Etat Konsultant telefoniczny ds. terminali

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Warszawa

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663.
Dla naszego klienta  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konsultant telefoniczny ds. terminali
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • kontakt telefoniczny z małymi przedsiębiorcami aby skorzystali z terminala płatniczego na rok za darmo, w ramach kampanii  ”Polska Bezgotówkowa”.
 Wymagania:
  • znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność oraz nienaganna dykcja
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • motywujący system premiowy oraz konkursy
  • możliwość wykupienia pakietu medycznego LUX MED na dogodnych warunkach oraz karta Multisport (po okresie próbnym )
  • pracę w godzinach 9:00-17:00 lub 10:00- 18:00.