kandydatów

Etat Kierownik baru i wydarzeń sportowych

Firma: SII Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Dla klubu sportowego prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko Kierownika baru i wydarzeń sportowych.
Jeżeli jesteś ambitnym managerem i poszukujesz nowych wyzwań – prześlij do nas swoją aplikację!

Kierownik baru i wydarzeń sportowych
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania
  • Zarządzanie obiektem gastronomicznym
  • Popularyzacja obiektu sportowego przez organizowanie wydarzeń dla gości oraz kibiców
  • Zarządzanie, budowanie i motywowanie zespołu – rekrutacja, szkolenie, sporządzanie grafiku, rozmowy motywacyjne
  • Wyznaczanie wysokich standardów obsługi gości oraz kibiców
  • Prowadzenie działań zmierzających do zwiększenia zysków i rentowności rozwijającego się biznesu – prowadzenie analiz sprzedaży oraz przygotowywanie rekomendacji
  • Budowanie długofalowych relacji z gośćmi, partnerami i sponsorami klubu
  • Budowanie relacji oraz prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Tworzenie menu i oferty gastronomicznej
  • Dbanie o wysoką jakość produktów
  • Prowadzenie finansowych i administracyjnych zadań związanych z rozliczeniami z kontrahentami oraz wynagrodzeniem dla zespołu
  • Prowadzenie akcji marketingowych we współpracy z Działem Sprzedaży i Marketingu
  • Promowanie możliwości wynajmu części gastronomicznej w ramach prywatnych wydarzeń
  • Kontrolowanie formalnych aspektów prowadzenia biznesu, w tym regulacji inspektoratu sanitarnego i koncesji
Twoje umiejętności
  • Minimum 3 lata w roli managera baru / lokalu gastronomicznego / usługowego
  • Doświadczenie w zakresie organizacji eventów
  • Wysokie kompetencje managerskie i liderskie – kreowanie wizji rozwoju biznesu, dbałość o efektywną współpracę z kontrahentami, budowanie pozytywnych relacji w zespole oraz nastawienie na osiąganie ambitnych celów
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Umiejętności organizacyjne i efektywnego zarządzania swoim czasem oraz podległego zespołu
  • Łatwość nawiązywania relacji
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Zaangażowanie, profesjonalizm i inicjatywa w działaniu
  • Gotowość do pracy w różne dni tygodnia – także w soboty i niedziele, w godzinach wieczornych
  • Asertywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy
  • Dużą samodzielność w prowadzeniu biznesu i możliwość kreowania jego rozwoju
  • Wsparcie oraz możliwość zdobywania wiedzy od doświadczonych managerów
  • Możliwość zbudowania i zarządzania zespołem
  • Organizowanie i koordynowanie ciekawych wydarzeń