kandydatów

Etat Telemarketer / Asystent kierownika działu handlowego

Firma: VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5499008, z dnia 2021-08-31

Skupiamy się na pomocy zadłużonym przedsiębiorcom proponując postępowania restrukturyzacyjne. Naszą misją jest pomaganie szybko i w przejrzysty sposób na podstawie przepisów ustawy o prawie restrukturyzacyjnym.

W naszym zarządzie zasiada dwóch wykwalifikowanych doradców restrukturyzacyjnych, obecnie prowadzimy ponad 100 postępowań.

VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o., Żoliborz, Warszawa

poszukuje na stanowisko

Telemarketer / Asystent kierownika działu handlowego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 3/08/2021

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klienta przez telefon, tak zwany zimny kontakt (mamy swoje bazy)
  • pozyskanie dokumentów
  • umawianie kontaktów telefonicznych oraz spotkań
  • codzienne raportowanie w oparciu o wewnętrzne systemy
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność nawiązywania kontaktu i zjednywania sobie ludzi
  • doświadczenie w realizacji telefonicznych kampanii sprzedażowych
  • poziom obsługi programów komputerowych - Pakiet Ms Office – bardzo dobry
  • umiejętności miękkie – wyszukiwania informacji, współpraca w zespole, szybkie uczenie się, doskonała organizacja pracy
  • dobra dykcja, perfekcyjna znajomość języka polskiego
  • otwartość, pewność siebie
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość rynku prawnego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę stacjonarną w biurze, w małej firmie z miłą atmosferą. Jesteśmy na Żoliborzu w Warszawie!
  • umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników
  • elastyczne godziny pracy
  • nieustanny rozwój i możliwość awansu zawodowego na starszego handlowca
  • pracę z zespołem specjalistów w dziedzinie restrukturyzacji i upadłości
  • rozwój i zdobycie wiedzy w dziedzinie prawa - szukamy pracownika na długo i zagadnienia prawa będą bezustannie towarzyszyć Ci w pracy
  • wynagrodzenie w zależności od poziomu doświadczenia
  • pracę "od zaraz" lub od października