kandydatów

Etat Asystentka / Asystent działu handlowego

Firma: VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6231417, z dnia 2021-12-20

Skupiamy się na pomocy zadłużonym przedsiębiorcom proponując postępowania restrukturyzacyjne. Naszą misją jest pomaganie szybko i w przejrzysty sposób na podstawie przepisów ustawy o prawie restrukturyzacyjnym.

W naszym zarządzie zasiada dwóch wykwalifikowanych doradców restrukturyzacyjnych, obecnie prowadzimy ponad 100 postępowań.

VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o., Żoliborz, Warszawa

poszukuje na stanowisko

Asystentka / Asystent działu handlowego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 3/12/2021

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klienta przez telefon, tak zwany zimny kontakt
  • przygotowanie korespondencji (seryjnej) do wysyłki
  • obsługa portalu internetowego
  • prowadzenie strony na Facebooku
  • pozyskanie dokumentów
  • umawianie kontaktów telefonicznych oraz spotkań
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

Jeśli...

  • nie boisz się zadań i masz pomysły, jak rozwiązywać problemy samodzielnie
  • nie boisz się wykonać telefon do klienta i potrafisz napisać maila z ofertą
  • masz dobrą dykcję i potrafisz się wyrażać w sposób jasny, kulturalny, wiesz o tym, że "uśmiech" słychać przez telefon.
  • potrafisz obsługiwać Office w stopniu wyższym niż tylko podstawowy
  • a także inne programy, np.Canvę, CRM, znasz podstawy HTML, masz i używasz Facebooka nie tylko do przeglądania postów.
  • prawo jazdy zawsze jest dodatkowym atutem, ale jeśli masz je w realnych planach na najbliższą przyszłość, to świetnie, pomożemy Ci w tym.
  • chcesz rozwijać się i zdobywać wiedzę w dziedzinie prawa - to warunek konieczny, gdyż szukamy pracownika na długo i zagadnienia prawa będą bezustannie towarzyszyć Ci w pracy
  • umiesz w język polski i rozumiesz, że ten podpunkt ma na celu sprawić, że się uśmiechniesz, bo
  • masz miłe usposobienie i lubisz żartować...

koniecznie do nas aplikuj!

Oferujemy

  • pracę stacjonarną w biurze, w małej firmie z miłą atmosferą. Jesteśmy na Żoliborzu w Warszawie!
  • elastyczne godziny pracy

ZAPEWNIMY CI niezbędne wdrożenie do pracy, pomoc Specjalistów i pracę . Wynagrodzenie podstawowe plus prowizję od sukcesów. Możliwość rozwoju, uzyskania dodatkowych skilli, ale przede wszystkim awansu na starszego handlowca.