kandydatów

Etat Specjalista ds. Audytów Bezpieczeństwa Technicznego

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Audytów Bezpieczeństwa Technicznego
Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy specjalisty, który będzie uczestniczył w kontrolach systemów bezpieczeństwa w Warszawie oraz na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola prawidłowości działania systemów: CCTV, SWWiN, SKD, SAP i innych elektronicznych systemów bezpieczeństwa
  • Doradzanie Klientom przy wyborze rodzaju stosowanych zabezpieczeń technicznych i elektronicznych
  • Udzielanie Klientom wsparcia w zakresie obsługi i uruchamianiu urządzeń i systemów bezpieczeństwa
  • Realizacja usług gwarancyjnych i serwisowych montowanych systemów bezpieczeństwa
  • Udział w audytach bezpieczeństwa w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów
  • Wymagamy wyjazdów służbowych

Nasze wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego - PZT
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Office – w praktyce
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w profesjonalnych i doświadczonym zespole
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony