kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Firma: CCIG Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
Twoje zadania:
  • prowadzenie telefonicznych rozmów z klientami w języku niemieckim,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania,
  • obsługa klienta zgodna ze standardami projektu.
Nasze oczekiwania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy z ludźmi,
  • wysoka kultura osobista,
  • silna orientacja na klienta i umiejętność budowania relacji,
  • dyspozycyjność minimum 25 h tygodniowo w godzinach pracy projektu (pn.-pt. 8.00 - 17.00).

Mile widziani studenci studiów dziennych lub zaocznych.

Oferujemy dla Ciebie:
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • możliwość pracy zdalnej po szkoleniu,
  • dodatkowe benefity w postaci: karty multisport, pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie,
  • pracę od poniedziałku do piątku, z możliwością dostosowania grafiku,
  • profesjonalny pakiet szkoleniowy przed rozpoczęciem współpracy,
  • pomoc oraz wsparcie doświadczonej kadry managerskiej,
  • rozwój zawodowy - możliwość awansu wewnętrznego w różnych obszarach biznesowych lub działach wsparcia,
  • swobodny dress code i świetną atmosferę!

Wyślij CV i przekonaj się jak pracujemy :)