Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik inwentaryzacji

Firma: Urząd Pracy miejsce pracy: Warszawa

Pracownik inwentaryzacji
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: 15/7/2021
OBOWIĄZKI:
- skanowanie kodów kreskowych produktów znajdujących się w halach sprzedaży i zliczaniu ich ilości
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

- Ukończone 18 lat- Dyspozycyjność w godzinach wieczornych i nocnych- Mile widziana ( nie jest wymagana ) aktualna książeczka sanepid

Miejsce pracy:

Warszawa


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy:



Pozostałe oferty pracy w firmie Urząd Pracy
Etat Pracownik inwentaryzacji w firmie: Urząd Pracy miejsce pracy: Ciechanów 02-10-2021
Etat Pracownik inwentaryzacji w firmie: Urząd Pracy miejsce pracy: Płońsk 02-10-2021
Etat Opiekunka osób starszych w firmie: Urząd Pracy miejsce pracy: Warszawa 15-07-2021
Etat Pracownik sprzątający w firmie: Urząd Pracy miejsce pracy: Warszawa 11-06-2021

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-09-2021
Wyświetleń: 108