kandydatów

Etat Pracownik inwentaryzacji

Firma: Urząd Pracy miejsce pracy: Płońsk

Pracownik inwentaryzacji
Miejsce pracy: Płońsk
Numer: 81/10/2021
OBOWIĄZKI:
Liczenie towaru za pomocą urządzenia jakim jest skaner. Dbanie o czystość stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Szybkie przyswajanie wiedzy

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe mile widziane. INNE wymagania: pełnoletność, komunikatywność, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Płońsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN