kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Biura Głównego

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Asystent / Asystentka Biura Głównego
Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o., Spółka wchodząca w skład międzynarodowego Holdingu Dussmann, wiodącego dostawcy usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej, do jednej ze Spółek wchodzących w skład Grupy w Polsce, poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Asystentka Biura Głównego (k/m)

Warszawa

Nasza misja

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w ponad 100 usługach. Dzięki zmotywowanym pracownikom i ukierunkowaniu na innowacje i technologię opracowujemy dostosowane do potrzeb koncepcje i rozwiązania dla naszych klientów.

Oferujemy:
  • Możliwości realizowania się w międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania
  • Dostęp do wiedzy i nowoczesnych technologii
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dostęp do szkoleń)
  • Lokalizację biura w Centrum Warszawy, z pięknym widokiem
  • System pracy pozwalający realizować cele
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie pozostałych członków firmy
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na stanowisku biurowym / asystenckim (wsparcie działów / zarządu)
  • Język angielski – w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • Otwartość, umiejętność pracy w zespole
  • Asertywność i dojrzałość w kontaktach
  • Dokładność, skrupulatność i bardzo dobre umiejętności organizacyjne
Zadania:
  • Kompleksowa obsługa sekretariatu
  • Organizacja spotkań biznesowych, eventów i konferencji
  • Przygotowywanie, sortowanie i ewidencjonowanie korespondencji firmowej
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy
  • Obsługa elektronicznego obiegu dokumentów finansowo – księgowych (zarządzanie procesem w systemie wewnętrznym)