kandydatów

Etat Graphic Designer

Firma: Amperio sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-up'em w branży fotowoltaicznej. Działamy na rynku polskim, w niedalekiej przyszłości planujemy ekspansję na rynki europejskie. W skład naszego teamu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i budowaniu własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcących dołączyć do dynamicznie rozwijającego się start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.

Graphic Designer
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • tworzenie materiałów reklamowych, marketingowych i kreacji na social media oraz na stronę internetową
  • kreowanie identyfikacji wizualnych
  • adaptacja graficzna istniejących materiałów, dbałość o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami i dotychczas wypracowanymi rozwiązaniami
  •  współpraca z Owner’ami oraz działem IT
Nasze wymagania:
  • minimum 3 lat doświadczenia w projektowaniu graficznym i kreacji
  • bardzo dobrze rozwinięty zmysł estetyczny
  • umiejętność przekazywania ciekawych pomysłów przez obrazy
  • dbałość o detale
  • opieka artystyczna nad projektami spółki
  • biegła znajomość pakietu Adobe oraz programu Figma
  • duże doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi
  • samodzielność w działaniu i
  •  organizacji pracy ale także umiejętność współpracy w zespole
  • znajomość najlepszych praktyk w zakresie designu wraz z aktualnymi trendami projektowymi, dobrymi praktykami i wzorcami

Mile widziane portfolio dotychczasowych prac

Oferujemy:
  • praca w międzynarodowym środowisku z ambitnym i doświadczonym zespołem profesjonalistów;
  • marka, którą chcemy rozwijać razem z Tobą;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • dostęp do niezbędnych narzędzi
Zapraszamy!
Zespół Amperio