kandydatów

Etat Kierownik Kuchni Cateringowej

Firma: https://www.hr-line.pl/ miejsce pracy: Warszawa

Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy także szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing kadrowo-płacowy, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Kuchni Cateringowej

Obowiązki :

- Zapewnienie produkcji wysokiej jakości posiłków cateringowych
- Stosowanie się do wszystkich obowiązujących procedur w zakresie zachowania gramatur, receptur zgodnie ze standardami obowiązującymi przy współpracy z dietetykami
- Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za zamawianie produktów od dostawców zewnętrznych
- Dbałość o jakość wytwarzanych posiłków z zachowaniem zasad HACCP
- Zapewnienie efektywnej pracy zespołu i nadzór nad czasem przygotowywania potraw
- Kierowanie zmianą produkcyjną
- Doskonalenie procesu produkcji, optymalizacji kosztów, współpraca w zakresie modyfikacji i rozwoju oferty
- Szkolenie i wdrażanie pracowników nowozatrudnionych

Wymagania:

- Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika kuchni w dużym obiekcie gastronomicznym
- Praktyczna wiedza z zakresu żywienia zbiorowego
- Znajomość zagadnień systemu HACCP
- Bardzo dobra organizacja czasu i pracy własnej i podległego zespołu pracowników
- Otwartość, pozytywna energia oraz silna motywacja do działania
- Umiejętności pracy pod presją czasu
- Aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Opiekę medyczną
- Kartę multisport
- Ubezpieczenie na życie
- Atrakcyjne zniżki na firmowe produkty i usługi
- Bardzo dobrą atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju
- Pracę w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych dedykowanym potrzebom cateringowym