kandydatów

Etat Podinspektor ds. promocji i marketingu

Firma: Dzielnica Wawer m.st. Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5736567, z dnia 2021-10-04

Dzielnica Wawer m.st. Warszawy

Urząd Dzielnicy Wawer jest częścią Urzędu m.st. Warszawy - jednego z największych pracodawców
w Warszawie. Naszym najważniejszym zadaniem jest dbanie o mieszkańców i jak najlepsze funkcjonowanie Dzielnicy.

Chcemy, by Dzielnica Wawer była dobrym miejscem dla lokalnych przedsiębiorców. Szukamy osoby, która będzie inicjowała działania wspierające rozwój przedsiębiorczości oraz pomoże nam budować przyjazne otoczenie biznesowe.

Podinspektor ds. promocji i marketingu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Wydział Rozwoju i Komunikacji dla Dzielnicy Wawer

Termin składania dokumentów: 11.10.2021r.

Sprawdź ogłoszenie, może to właśnie Ciebie szukamy.

Treść ogłoszenia wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi rekrutacji i zasady naboru znajdziesz tu:

erekrutacje-bip.um.warszawa.pl

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli

  • ukończyłeś/aś, studia wyższe,
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • z łatwością tworzysz treści i materiały promocyjne,
  • potrafisz dzielić swój czas na różne zadania projektowe,
  • jesteś dobrze zorganizowany,

a do tego

  • masz głowę pełną pomysłów,
  • lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi,
  • interesujesz się projektami miejskimi.

Oferujemy

  • ciekawą pracę i realizowanie różnorodnych projektów w Dzielnicy
  • partnerską atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju
  • pracę z zaangażowanym Zespołem

oraz

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • program adaptacyjny dla nowozatrudnionych
  • "trzynaste wynagrodzenie", dodatek stażowy, dodatki motywacyjne uzależnione od wyników pracy
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych