kandydatów

Etat Inspektor ds. pracowniczych w Wydziale Kadr

Firma: Dzielnica Wawer m.st. Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5819928, z dnia 2021-10-15

Dzielnica Wawer m.st. Warszawy

Urząd Dzielnicy Wawer jest częścią Urzędu m.st. Warszawy - jednego z największych pracodawców
w Warszawie. Naszym najważniejszym zadaniem jest dbanie o mieszkańców i jak najlepsze funkcjonowanie Dzielnicy.

Inspektor ds. pracowniczych w Wydziale Kadr

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Termin składania dokumentów: 20.10.2021r.

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Wydziału Kadr dla Dzielnicy Wawer i będzie odpowiedzialna za prowadzenie spraw z wynikających ze stosunku.

Sprawdź ogłoszenie, może to właśnie Ciebie szukamy.

Treść ogłoszenia wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi rekrutacji i zasady naboru znajdziesz tu:

erekrutacje-bip.um.warszawa.pl

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli

  • znasz przepisy prawa pracy,
  • masz doświadczenie powyżej 3 lat w zakresie spraw pracowniczych,
  • charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista,
  • potrafisz budować relacje,
  • jesteś proaktywny/a.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • pracę z zaangażowanym Zespołem

oraz

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • program adaptacyjny dla nowozatrudnionych
  • "trzynaste wynagrodzenie", dodatek stażowy, dodatki motywacyjne uzależnione od wyników pracy
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych