kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Firma: Sweet Gallery miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5744160, z dnia 2021-10-05

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych w segmencie street food. W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych należących do konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato. Ich liczba cały czas dynamicznie rośnie, a my docieramy do coraz szerszego grona osób zaineresowanych prowadzeniem u nas franczyzy. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz wsparcie przez cały okres współpracy, ponieważ zależy nam na ich zadowoleniu oraz świadczeniu usług wysokiej jakości.

Młodszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować:

  • udziałem w spotkaniach handlowych (obserwacją naszych specjalistów i nauką sprawdzonych technik sprzedaży);
  • kontaktem telefonicznym z naszymi Klientami;
  • utrzymywaniem pozytywnych i długoterminowych relacji z Klientami;
  • współpracą z indywidualnym Opiekunem;
  • obsługą klientów w systemie CRM;
  • analizą konkurencji;
  • obsługą umów i aneksów;
  • śledzeniem bieżących wydarzeń w prasie branżowej.

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • jesteś osobą komunikatywną oraz łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi;
  • jesteś zdeterminowany w działaniu i nastawiony na wynik – potrafisz sfinalizować rozpoczęty projekt;
  • masz silnie rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • lubisz rozmawiać z ludźmi;
  • posiadasz zdolności negocjacyjne;
  • chcesz rozwijać się pod skrzydłami naszych ekspertów w dziedzinie sprzedaży;
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub pracy z klientem.

Oferujemy

Ze swojej strony oferujemy:

  • możliwość rozwoju oraz nauki sprawdzonych technik sprzedaży pod skrzydłami naszych ekspertów;
  • szkolenie z zakresu obowiązków specjalisty ds. Kluczowych Klientów;
  • wsparcie doświadczonego opiekuna przez cały okres szkolenia;
  • długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system motywacyjny – doceniamy sukcesy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, która przynosi dużo satysfakcji;
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
  • prywatną opiekę medyczną Enel-med.;
  • wyposażenie w narzędzia potrzebne do pracy (służbowy laptop i telefon);
  • lody świderki, lody naturalne, kołacze, kebaby i wiele innych pyszności z naszych punktów gastronomicznych.