kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: Sweet Gallery miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5942568, z dnia 2021-11-03

Sweet Gallery sp. z o.o. Sp. K to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych. W naszej sieci mamy setki punktów gastronomicznych naszych konceptów Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato Lody naturalne. Skala naszego biznesu rośnie i cała organizacja rozwija się równie dynamicznie. Rekrutujemy najlepszych pracowników do naszego zespołu, wdrażamy i rozwijamy procesy HR, a także wspólnie budujemy angażujące środowisko pracy.

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska różnych szczebli
  • Poszukiwanie najlepszych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Tworzenie i wykorzystywanie różnych technik i narzędzi rekrutacyjnych
  • Prowadzenie działań onboardingowych
  • Wsparcie działań z obszaru budowania wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Prowadzenie i udział w projektach HR skorelowanych z wizją i strategią firmy

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Rekrutera
  • Doświadczenie w tworzeniu ogłoszeń rekrutacyjnych, doborze źródeł pozyskiwania kandydatów, selekcji cv
  • Umiejętność prowadzenia spotkań rekrutacyjnych
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjny system motywacyjny – doceniamy sukcesy
  • Możliwość poszerzania doświadczenia w obszarze miękkiego HR
  • Wielowariantową ścieżkę rozwoju
  • Przyjazną i dynamiczną atmosferę pracy
  • Otwartą komunikację
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość szybkiej nauki oraz rozwoju umiejętności – ogrom wyzwań
  • Pakiet opieki medycznej