kandydatów

Etat Pracownik Obsługi Technicznej (Maintenance Mechanic)

Firma: Ambasada Amerykańska miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5754732, z dnia 2021-10-06

Ambasada Amerykańska
poszukuje kandydatów na stanowisko

Pracownik Obsługi Technicznej (Maintenance Mechanic)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Instalacja, naprawa i prewencyjna konserwacja konstrukcji budowlanych, urządzeń, sprzętu mechanicznego i mediów w budynkach Ambasady i rezydencji.

Wymagania

  • Ukończona szkoła średnia / zawodowa (zawody budowlane lub podobne)
  • Trzy lata doświadczenia w podobnej pracy
  • Ważne prawo jazdy B
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Roczną pensję w wysokości 61 768 zł brutto
  • Darmowe lekcje j. angielskiego
  • Dodatkowe dni wolne – święta amerykańskie
  • Dodatkową trzynastą pensję w grudniu i inne benefity