kandydatów

Etat Project Manager / Scrum Master

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Warszawa

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Project Manager / Scrum Master
Miejsce pracy: Warszawa

100% zdalnie

Wynagrodzenie:

800 – 1000 PLN netto+VAT/dzień/B2B

lub

12 000 – 14 500 PLN brutto/UoP

Pełny etat

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie złożonymi projektami IT
  • zarządzanie relacjami z wewnętrznymi i zewnętrznymi stronami zainteresowanymi
  • szkolenie i wsparcie zespołów w podnoszeniu efektywności działania zgodnie ze Scrumem/metodykami zwinnymi
Wymagania:
  • min. 3-4 lata doświadczenia w zakresie zarządzania projektami/programami informatycznymi
  • doświadczenie w pracy w roli Scrum Mastera
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze bankowości (mile widziane doświadczenie w projektach bankowości elektronicznej)
  • znajomość procesów i produktów bankowych w stopniu pozwalającym na ogólną weryfikację biznesowej dokumentacji projektowej
  • znajomość min. jednego ze standardów zarządzania projektami oraz metodyk zwinnych
  • doświadczenie w stosowaniu i propagowaniu zasad i wartości Agile/Scrum oraz w skalowaniu Agile w organizacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2/B2+
Dlaczego warto z nami pracować?
Oferujemy:
  • długofalową współpracę i możliwości rozwoju
  • możliwość pracy w pełni zdalnej
  • szybki proces rekrutacyjny (krótka rozmowa z rekruterem -> rozmowa z klientem -> decyzja)
  • szkolenia i treningi
  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne)

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci