kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: HUAPOL miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5762283, z dnia 2021-10-07

HUAPOLjest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: R 010/21

Opis stanowiska

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych w pełnym zakresie na stanowiska średniego i niskiego szczebla
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń o aktualnych ofertach pracy
  • porządkowanie, analiza i selekcja CV
  • przeprowadzenie wstępnych telefonicznych rozmów z kandydatami
  • organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy
  • aktywne i samodzielne prowadzenie bezpośrednich rekrutacji (spotkania z przedstawicielami lokalnych społeczności, samorządów, etc.)
  • doradztwo i budowanie pozytywnych relacji, a także współpraca z menadżerami wewnętrznymi
  • współpraca z Urzędami Pracy, Agencjami rekrutacyjnymi, Biurami karier

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży telekomunikacyjnej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych
  • umowę o pracę
  • wdrożenie stanowiskowe i pomoc na każdym etapie realizacji zadań
  • niezbędne narzędzie pracy
  • atrakcyjną lokalizację biura – w pobliżu Ronda „Radosława” w Warszawie