kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: HUAPOL miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6321525, z dnia 2022-01-05

HUAPOLjest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: R 1/22

Opis stanowiska

  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, współpraca z firmami kurierskimi
  • Czynności wynikające z bieżącej działalności Firmy, zlecone przez Zarząd,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura i sprzętów biurowych, zaopatrywanie biura w materiały biurowe i eksploatacyjne,
  • Profesjonalna opieka nad Gościem,
  • Współpraca z innymi działami Firmy.

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista i znajomość zasad savoir-vivre w biznesie,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Power Point, Outlook),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Miła aparycja i dress code stosowny do zajmowanego stanowiska,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
  • Rzetelność i doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjną lokalizację biura - w pobliżu „Ronda Radosława”,
  • W perspektywie możliwość rozwoju i awansu,
  • Pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.