Etat Asystent księgowości z j. niemieckim / Junior Accountant with German

Firma: FRISTA miejsce pracy: Warszawa

Asystent księgowości z j. niemieckim / Junior Accountant with German
Location: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami
  • Wprowadzanie faktur do systemu SAP
  • Rozwiązywanie problemów związanych z niezapłaconymi fakturami
  • Uzgadnianie kont klientów i sprawdzanie rozbieżności oraz rozwiązywanie problemów dotyczących rozliczeń
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia kompleksowej obsługi księgowej
  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania klienta zgodnie ze standardami i procedurami
Nasze wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2/C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Ukończone studia z zakresu finansów/rachunkowości lub pierwsze doświadczenie zawodowe w finansach/księgowości będą niewątpliwym atutem :)
  • Podstawowa znajomość SAP jest mile widziana
  • Motywacja i chęć rozwoju w dziale księgowym AP lub AR
To oferujemy
  • Pozytywne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym zespole FRISTA
  • Perspektywy rozwoju – ponad połowę wszystkich stanowisk wyższego szczebla zajmują Pracownicy awansowani wewnętrznie
  • Energia i ambicja – dzięki wielu nowym projektom realizowanym dla naszych klientów, budujemy swoją przyszłość poprzez ciągłą naukę
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw – dzięki start-up’owej strukturze, szybko podejmujemy decyzje i stale usprawniamy procesy
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym i wielokulturowym zespole
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie z prywatną opieką medyczną (Luxmed) i kartą Multisport
  • Biuro w centrum Warszawy – pracujemy w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce, vis-à-vis Dworca Centralnego

www.frista.com