kandydatów

Etat Ekspert ds. Wsparcia Sprzedaży

Firma: Amperio sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-up'em w branży fotowoltaicznej. Działamy na rynku polskim, w niedalekiej przyszłości planujemy ekspansję na rynki europejskie. W skład naszego teamu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i budowaniu własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcącego dołączyć do nowo powstałego start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.

Ekspert ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Umawianie spotkań dla naszych Partnerów
  • Dopasowanie odpowiedniej oferty do potrzeb Klientów
  • Wsparcie Klientów w podjęciu decyzji zakupowych
  • Raportowanie wyników swojej pracy
Szukamy osób:
  • Z wykształceniem min. średnim
  • Pełnych energii i otwartych na nowe wyzwania
  • Komunikatywnych
  • Zorientowanych na sukces
  • Z pozytywnym nastawieniem do pracy, którzy widzą wyzwania, a nie przeszkody
Mile widziane doświadczenie w call center

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4000 – 5500 brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub  9-17
  • Profesjonalne szkolenie i wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Pracę wyłącznie na tzw. ciepłych bazach– klienci sami się do nas zgłaszają (B2C)
  • Ścieżkę kariery, która posiada wiele możliwości rozwoju
  • Świetnie zlokalizowane miejsce pracy niedaleko metra Racławicka
  • Rodzinną atmosferę oraz piątkowe grille
  • Chillout room–  miejsce, gdzie będziesz mógł odpocząć i oddać się relaksacji
Pożegnaj się z tradycyjnym korpo
U nas będziesz pracował w domu z ogródkiem!

Zapraszamy

Zespół Amperio