Etat Asystent / Asystentka Kierownika Projektu / Koordynatora inwestycji

Firma: Bico Group Sp.zo.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5786415, z dnia 2021-10-12

Jesteśmy Inwestorem Zastępczym.

Reprezentujemy i zabezpieczamy interesy naszych Klientów na każdym etapie realizacji inwestycji od fazy projektowej, przez nadzór inwestorski po odbiór końcowy i rozliczenia.

Asystent / Asystentka Kierownika Projektu / Koordynatora inwestycji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: AKP/10/2021/WAW

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z działem przygotowania inwestycji;
  • Prowadzenie na platformie dokumentacji , korespondencji, kart materiałowych
  • Przygotowywanie raportów inwestycji we współpracy z Kierownikiem Projektu;
  • Przygotowanie wycen oraz ofert dla klientów we współpracy z kierownikiem działu;
  • Przygotowanie dokumentów do złożenia ofert;
  • Dbanie o poprawny obieg dokumentów;
  • Współpraca z działem ofertowania, Kierownikiem Projektu oraz Zarządem

Wymagania

Kogo szukamy? Absolutne wymagane minimum.

  • Osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku;
  • Potrafiącej planować i organizować pracę własną;
  • Dokładną, skrupulatną;
  • Zaangażowaną w pracę własną i w wynik projektu;
  • Osobę z wykształceniem minimalnym średnim techniczny lub inżynierskim (mile widziana osoba studiach 4/5 rok studiów, o kierunku budowlanym, lub zarządzanie projektami
  • Chętnej uczyć się nowego,
  • J. angielski min B1
  • Znajomość Ms Office bardzo dobra

Mile widziane doświadczenie w ofertowaniu i zamówieniach publicznych, doświadczenie w kontaktach z klientami.

Oferujemy

  • pracę w stale rozwijającej się firmie w zespole profesjonalistów;
  • stabilne zatrudnienie w formie dopasowanej do Twoich wymagań na odpowiedzialnym stanowisku;
  • stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku; możliwość rozwoju zawodowego; Pracę na pełny etat na umowę o pracę od zaraz, świetną lokalizację biura przy przystankach tramwajowych i autobusowych oraz dworcu PKP