kandydatów

Etat Project Manager / Koordynator Inwestycji Budowlanych

Firma: Bico Group Sp.zo.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6030453, z dnia 2021-11-17

Jesteśmy Inwestorem Zastępczym.

Reprezentujemy i zabezpieczamy interesy naszych Klientów na każdym etapie realizacji inwestycji od fazy projektowej, przez nadzór inwestorski po odbiór końcowy i rozliczenia.

Project Manager / Koordynator Inwestycji Budowlanych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: KI/PMI/11/2021/WAW

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • terminową realizację projektów, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem, wymaganiami inwestorów
  • odpowiedzialność za wynik finansowy powierzonych projektów
  • przeprowadzenie procedury odbiorowej
  • współpracę z Inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym
  • raportowanie postępów prac na budowie do Zarządu i Kierownika Biura Projektów
  • kompleksowe zarządzanie powierzonymi projektami zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.
  • koordynowanie prac i współpraca z branżowymi Inspektorami Nadzoru
  • prowadzenie narad budowy

Wymagania

  • wykształcenie MINIMALNE: licencjat/inżynierskie (preferowany kierunek - budownictwo, zarządzanie projektami)
  • doświadczenie na stanowisku Kierownik Projektu, Koordynator lub pokrewne min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność współpracy z Inwestorami i Podwykonawcami
  • praktyczna znajomość procedur związanych z inwestycjami budowlanymi
  • prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego
  • rozpoczęcie współpracy od zaraz

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • niezbędne do pracy narzędzia
  • pracę w stale rozwijającej się firmie w zespole profesjonalistów
  • stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę na pełny etat
  • świetną lokalizację biura przy przystankach tramwajowych i autobusowych oraz dworcu PKP