kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji / Rekruter

Firma: Level Work miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. rekrutacji / Rekruter
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • kompleksowe przeprowadzanie procesu rekrutacji;
  • redagowanie/publikowanie ofert pracy oraz aktywne wyszukiwanie kandydatów;
  • rekomendacja kandydatów i udział w bieżącej obsłudze klienta;

Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji lub w agencji pracy - min. rok;
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaocznych)
  • znajomość języka angielskiego - mile widziane;
  • samodzielność, kreatywność i bardzo dobra organizacja czasu pracy;

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stałe zatrudnienie na pełny etat – umowa o pracę/ zlecenie/B2B;
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia zawodowego;