kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży

Firma: Level Work miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • sprzedaż usług HR do klientów biznesowych;
  • ścisła współpraca z działem rekrutacji, nadzorowanie i oddelegowywanie zadań;
  • stały monitoring rynku z rozpoznaniem jego potrzeb.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług do klienta biznesowego;
  • łatwość nawiązywania relacji i kontaktów biznesowych;
  • dynamizm, nastawienie na sukces i osiąganie celów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki w ramach preferowanego modelu zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, zlecenie);
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników;
  • możliwość doskonalenia zawodowego oraz rozwoju;
  • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy.