Etat Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych klienta korporacyjnego

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych klienta korporacyjnego
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?:
  • Opracowywanie, wdrażanie oraz monitoring produktów ubezpieczeń komunikacyjnych dla flot i leasingów
  • Określanie ogólnych i szczególnych warunków ubezpieczenia, taryf, procedur, wytycznych oraz pozostałych dokumentów służących do zawarcia umowy ubezpieczenia
  • Tworzenie procedur, optymalizacja procesów underwritingowych
  • Analiza rynku ubezpieczeniowego pod kątem nowych produktów oraz przygotowanie zestawień i prezentacji
  • Współpraca z jednostkami terenowymi
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00), w okresie pandemii – pracę w trybie hybrydowym
  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
  • Brak monotonii – wielozadaniowe środowisko pracy.
Czego oczekujemy?
  • Min. 3-letniego doświadczenia w obszarze tworzenia produktów ubezpieczeń komunikacyjnych/ obsługi klienta korporacyjnego (floty/ leasingi)
  • Dobra znajomość tematyki ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Płynna znajomość MS Excel
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność, sumienność, samodzielność

Pozostałe oferty pracy w firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
Etat Główny Specjalista ds. rozwoju produktów zdrowotnych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 28-12-2021
Etat Główny Specjalista ds. rozwoju produktów zdrowotnych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 23-11-2021
Etat Główny Specjalista w Departamencie Ubezpieczeń Małych i Średnich Przedsiębiorstw w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 17-11-2021
Etat Główny Specjalista ds. rozwoju produktów zdrowotnych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 19-10-2021
Etat Specjalista w Departamencie Ubezpieczeń Małych I Średnich Przedsiębiorstw w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 18-10-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-10-2021
Wyświetleń: 117