Etat Agent Nieruchomości iBuying - Specjalista ds. pozyskiwania i sprzedaży nieruchomości

Firma: iHomes Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Agent Nieruchomości iBuying - Specjalista ds. pozyskiwania i sprzedaży nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nieruchomości do zakupu przez spółkę
  • Prowadzenie spotkań z Klientami oraz prezentacja nieruchomości
  • Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości oraz przygotowywanie dokumentacji do transakcji
  • Negocjacje z klientami
  • Sprzedaż mieszkań
  • Kompleksowa obsługa klientów sprzedających i kupujących
  • Raportowanie działań w systemie CRM
  • Rozpoznawanie potrzeb i możliwości klientów, oferowanie usług dopasowanych do ich potrzeb
  • Szukasz miejsca, w którym chcesz rozwijać pod okiem profesjonalistów swoje dotychczasowe kompetencje oraz jesteś otwarty na dalszy rozwój
  • Jesteś bardzo dobrym handlowcem i jesteś w stanie udokumentować swoje dotychczasowe sukcesy zawodowe
  • Jesteś zmotywowany do tego, żeby osiągać ponadnormatywne wyniki i żeby Twoje wynagrodzenie było nielimitowane i uzależnione bezpośrednio od Twojego wkładu pracy
  • Jeżeli jesteś osobą, która bardzo dobrze czuje się w roli pośrednika nieruchomości i zależy Ci na tym, żeby oprócz obsługi własnego portfela klientów otrzymywać dodatkowo gotowe leady do współpracy
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu oraz sprzedaży nieruchomości (warunek konieczny)
  • Znasz lokalny rynek nieruchomości mieszkaniowych
  • Z łatwością nawiązujesz kontakty
  • Jesteś samodzielny
  • Jesteś zdyscyplinowany, zmotywowany i zorientowany na cel
  • W biznesie cenisz etykę, kulturę osobistą i stosujesz biznesowy dress code
  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umówione spotkania z klientami zainteresowanymi sprzedażą mieszkania
  • Ogromne możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość współtworzenia nowoczesnego projektu na rynku nieruchomości
  • Pracę w niesamowicie zmotywowanym zespole
  • Pakiet medyczny
  • Wdrożenie przygotowujące do pracy pod okiem bardzo doświadczonych specjalistów
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon laptop)
  • Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Skuteczne narzędzia wspierające sprzedaż (pełen wachlarz
    dostępnych na rynku narzędzi marketingowych takich jak
    profesjonalne sesje zdjęciowe, home staging filmy promujące
    nieruchomości, spacer 3D i wiele innych)
  • Możliwość proponowania klientom unikatowych usług takich jak
    zakup mieszkania przez spółkę iHomes za gotówkę
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy