kandydatów

Etat Specjalistka / Specjalista w Dziale Zobowiązań

Firma: STRABAG BRVZ Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
Zostań częścią naszego zespołu! Spółka STRABAG BRVZ należy do Koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za obsługę w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania i IT. Do naszego Zespołu szukamy:

Specjalistka / Specjalista w Dziale Zobowiązań
Miejsce pracy: Pruszków

Zadania

  • Zadania: akceptacja merytoryczna faktur zakupu pod kątem rozliczeń podatkowych i uwarunkowań organizacyjnych,
  • Opracowanie i realizacja płatności zobowiązań,
  • Kontrola rozrachunków,
  • Wsparcie merytoryczne klienta korporacyjnego.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu rozliczeń VAT,
  • Umiejętność pracy w zespole i sumienność,
  • Zaangażowanie i szybkość działania,
  • Zdolności komunikacyjne,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości, praca przy realizacji płatności, wdrożeniach aplikacji w systemach finansowo – księgowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę,
  • Bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu,
  • Kursy językowe: angielski i niemiecki,
  • Pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia,
  • Inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu - nie open space,
  • Miejsce parkingowe,
  • Ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie,
  • Krótszy dzień pracy w piątek.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.