Etat Księgowy / Specjalista w Pionie Rachunkowości Zarządczej

Firma: STRABAG BRVZ Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.

Księgowy / Specjalista w Pionie Rachunkowości Zarządczej
Miejsce pracy: Pruszków
Nr ref.: req42305

Zadania

Obszar pracy: Środki Trwałe i  Rozliczenia Wewnętrzne i Rachunek Kosztów (Controlling)

  • Ewidencja majątku trwałego (ruchomości /nieruchomości) i finansowego: księgowanie faktur zakupowych, sprzedażowych, klasyfikacja ŚT, ewidencja, inwentaryzacja itp.
  • Ewidencja rozliczeń wewnętrznych i w grupie kapitałowej: opracowywanie wszystkich rozliczeń wewnętrznych i koncernowych dotyczących najmu i naprawy urządzeń oraz rozliczania innych usług.
  • Kontrola i opracowanie danych dla sprawozdań rachunkowości zarządczej: weryfikacja danych finansowych pod względem poprawności oraz zgodności z koncernowymi zasadami raportowania, przygotowanie informacji dla kadry zarządzającej.

Profil Kandydata:

  • Absolwent kierunku ekonomicznego (lub pokrewnego) lub z doświadczeniem (max. dwuletnim) w księgowości / finansach
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • „Zamiłowanie” do pracy z liczbami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, skrupulatność, dociekliwość
  • Dobra znajomość programu MS Excel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • Bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • Kursy językowe: angielski i niemiecki
  • Pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • Inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu - nie open space
  • Miejsce parkingowe
  • Ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie
  • Krótszy dzień pracy w piątek

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.