kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: MKM Support miejsce pracy: Warszawa

W imieniu naszego Klienta – międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na rynku finansowym - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac.

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac;
  • sporządzanie deklaracji i formularzy związanych z rozliczaniem wynagrodzeń do ZUS, US, PFRON;
  • zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników w ZUS;
  • prowadzenie akt pracowników;
  • sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników;
  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;
  • bieżąca aktualizacja danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym;
  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych.
Wymagania pracodawcy
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac;
  • bardzo dobra znajomość programu Excel, Word;
  • dobra znajomość j. angielskiego (B2);
  • znajomość programu Comarch Optima – mile widziana.
Pracodawca oferuje
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych w ramach współpracy;
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole;
  • profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie 6500-8000 PLN brutto w zależności od posiadanego doświadczenia.