kandydatów

Etat Specjalista ds. procesowania kosztów

Firma: HRO Personnel miejsce pracy: Warszawa

Opis firmy:

Verita HR to prężnie rozwijająca się agencja HR, która specjalizuje się w rekrutacji do sektora IT, finansów oraz SSC/BPO. Naszym klientom oferujemy także szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing kadrowo-płacowy, RPO i usługi medialne za pośrednictwem naszych partnerów cyfrowych. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy o krok przed naszymi konkurentami!

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)

- znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym (tabele przestawne, wyszukaj pionowo, poziomo, formatowanie)

- dobra organizacja pracy własnej

- dokładność i zorientowanie na szczegóły

- umiejętność pracy w grupie i jasnej komunikacji

Warunki pracy:

- umowa o pracę

- prywatna opieka medyczna

- praca w międzynarodowej firmie

- wsparcie doświadczonego zespołu

- rozwój cenionych kompetencji zawodowych

- praca w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy

Obowiązki:

- współpraca z 3 firmami partnerskimi w zakresie fakturowania

- rejestracja faktur w systemie wewnętrznym (przede wszystkim faktur za transport części do napraw gwarancyjnych oraz naprawy gwarancyjne)

- procesowanie faktur zgodnie z obowiązującym wewnętrznym procesem

- kontrola obiegu dokumentów

- współpraca z działem finansowym

- wsparcie zespołu logistyki części zamiennych w codziennych obowiązkach administracyjnych

- porządkowanie dokumentów

- inne prace zlecone przez przełożonego