kandydatów

Etat Asystentka / Asystent Biura Zarządu

Firma: CTS CHEMISTRY Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 5934081, z dnia 2021-11-02

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości, ekologicznych preparatów z kategorii: antypoślizg, zmywacze i impregnaty.

CTS Chemistry tworzą ludzie dla których chemia jest prawdziwą pasją, a nowoczesne technologie zawodowym wyzwaniem.

Asystentka / Asystent Biura Zarządu

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • wsparcie Zarządu w codziennych działaniach;
  • bieżące zarządzanie sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi biura;
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie;
  • nadawanie i przyjmowanie firmowej korespondencji;
  • obsługa ogólnego numeru telefonu firmowego oraz maila kontaktowego.

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office;
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat;
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przyjazne środowisko pracy w zmotywowanym zespole;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego.