kandydatów

Etat C++ Developer

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Warszawa

Ogloszenie numer: 5943984, z dnia 2021-11-03

C++ Developer

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

stanowisko C++ Developer do firmy, który specjalizuje się w światowym rozwoju maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Poniżej szczegóły dotyczące proponowanej oferty pracy.

100 % zdalnie

B2B: 17 640 PLN netto/miesięcznie +Vat

Niezależny zespół dedykowany do rozwoju warstwy fizycznej dla 5G zarówno w uplink jak i downlink.

Oprócz tego, nasze doświadczenie obejmuje różne technologie 4G (LTE, LTE-Adv, Cat-M, NB-IoT).

Zespół pracuje zarówno na procesorach dedykowanych jak i ogólnego przeznaczenia (DSP, GPP x86 arch.)

Twoje zadania :) :

  • Projektowanie i implementacja oprogramowania
  • Analizowanie i rozwiązywanie złożonych problemów inżynierskich w zakresie transmisji bezprzewodowej, interfejsów sprzętowych, realizacji w czasie rzeczywistym, projektowania algorytmów i cyfrowego przetwarzania sygnałów
  • Tworzenie i weryfikacja wymagań funkcjonalnych komponentów oraz specyfikacji interfejsów w oparciu o możliwości systemu i sprzętu komputerowego
  • Współpraca z kierownikami projektów w zakresie planowania działań.

Wymagania

Wymagania:

  • Wiedza w zakresie tworzenia kodu o wysokiej wydajności dla różnych platform z wykorzystaniem intrinsic, weryfikacja wyników za pomocą narzędzi i listingów montażowych. Wcześniejsze doświadczenie z SSE/AVX, GPGPU lub wektorowymi procesorami DSP jest dodatkowym atutem.
  • Doskonałe umiejętności programowania w języku C lub C++ na niskim poziomie
  • Wiedza z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów
  • Dobre zrozumienie architektury komputera hierarchii pamięci, cache, potoków procesora.
  • Silne zrozumienie programowania równoległego
  • Znajomość Linux

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Elastyczne formy współpracy
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Astek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 6/12, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 10, poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody."