kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Projektów Marketingowych

Firma: Project Execution sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą, skupiającą doświadczonych specjalistów i młodych ambitnych ludzi, która zapewnia wsparcie operacyjne międzynarodowym klientom w prowadzeniu projektów biznesowych na terenie Europy. Realizujemy projekty m.in. z obszaru marketingu, reklamy, IT, zarządzania zmianą, koordynacji i optymalizacji procesów i narzędzi.

W Pexe zawsze stawiamy ludzi na pierwszym miejscu, szukamy osób ambitnych, chcących się rozwijać i lubiących współpracować z innymi w celu osiągnięcia doskonałych wyników.

Rozwijamy się w szybkim tempie. W związku z tym potrzebujemy coraz więcej utalentowanych osób do naszego multidyscyplinarnego zespołu.

Asystent / Asystentka Projektów Marketingowych
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • obsługa platformy marketingowej oraz wewnętrznych aplikacji projektowych
  • tworzenie analiz, raportów oraz rozliczanie prowadzonych działań
  • analiza działań rynku/ konkurencji
  • bieżący kontakt ze współpracownikami oraz partnerami biznesowymi
Nasze oczekiwania:
  • dobry angielski w mowie i piśmie
  • mile widziany: język rosyjski na poziomie komunikatywnym
  • skrupulatność i orientacja na detale
  • obowiązkowość i zaangażowanie w realizowane zadania
  • dobra organizacja pracy własnej
  • chęć rozwoju w zakresie performance marketing'u.
To oferujemy:
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy (jesteśmy jedną z najskuteczniejszych firm wdrażających projekty w życie)
  • super atmosferę i przyjemne warunki współpracy w nowoczesnej przestrzeni
  • dogodną lokalizację: ścisłe centrum Warszawy
  • kursy językowe, szkolenia wewnętrzne (zapewniające rozwój kompetencji twardych jak i miękkich)
  • elastyczny harmonogram uwzględniający indywidualne potrzeby współpracownika
  • wykorzystywanie języka angielskiego w codziennej współpracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • eventy integracyjne (grille, spotkania świąteczne, konkursy)