kandydatów

Etat Executive coordinator

Firma: Project Execution sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą, skupiającą doświadczonych specjalistów i młodych ambitnych ludzi, która zapewnia wsparcie operacyjne międzynarodowym klientom w prowadzeniu projektów biznesowych na terenie Europy. Realizujemy projekty m.in. z obszaru marketingu, reklamy, IT, zarządzania zmianą, koordynacji i optymalizacji procesów i narzędzi.

W Pexe zawsze stawiamy ludzi na pierwszym miejscu, szukamy osób ambitnych, chcących się rozwijać i lubiących współpracować z innymi w celu osiągnięcia doskonałych wyników.

Rozwijamy się w szybkim tempie. W związku z tym potrzebujemy coraz więcej utalentowanych osób do naszego multidyscyplinarnego zespołu.

Executive coordinator
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • kompleksowa współpraca z kadrą managerską - wsparcie w obszarze biznesowym/projektowym i administracyjnym
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz, researchu
  • terminowa i sprawna realizacja zleconych zadań, w tym także egzekwowanie terminowości zadań przez inne zespoły
  • ścisła współpraca z wewnętrznymi działami, zespołami projektowymi oraz partnerami biznesowymi
  • dbanie o sprawny przepływ informacji i obiegu dokumentów
  • organizacja i prowadzenie kalendarzy spotkań
  • koordynacja działań projektowych, spotkań, statusów oraz podróży służbowych
  • wsparcie w zakresie projektów z obszaru HR
  • wsparcie w bieżących zadaniach (organizacja, administracja) i pozostałych projektach firmowych
Wymagania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku koordynującym/wsparcia w obszarach biznesowych
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w przygotowywaniu analiz, raportów, prezentacji, researchu
  • płynna komunikacja w języku angielskim (min. B2) w mowie i piśmie (codzienna praca w języku polskim i angielskim)
  • znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • skuteczność, wytrwałość i inicjatywa w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów
  • dokładność i skrupulatność, dbałość o detale
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji
To oferujemy:
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy (jesteśmy jedną z najskuteczniejszych firm wdrażających projekty w życie)
  • super atmosferę i przyjemne warunki współpracy w nowoczesnej przestrzeni
  • dogodną lokalizację: ścisłe centrum Warszawy
  • kursy językowe, szkolenia wewnętrzne (zapewniające rozwój kompetencji twardych jak i miękkich)
  • elastyczny harmonogram uwzględniający indywidualne potrzeby współpracownika
  • wykorzystywanie języka angielskiego w codziennej współpracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • eventy integracyjne (grille, spotkania świąteczne, konkursy)