kandydatów

Etat Asystentka / Asystent w dziale Doradztwa Budowlanego

Firma: Colliers International Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Asystentka / Asystent w dziale Doradztwa Budowlanego
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji i innych dokumentów dla klientów.
  • Przygotowywanie kalkulacji i zestawień na potrzeby działu.
  • Tłumaczenie dokumentów z języka polskiego na angielski i odwrotnie.
  • Zarządzanie korespondencją działu.
  • Prowadzenie kalendarzy spotkań, ewidencji urlopów i czasu pracy.
  • Kontaktowanie się z klientami w kwestiach organizacyjnych.
  • Monitorowanie procesu fakturowania i płatności.
  • Prowadzenie działowych baz danych .
  • Organizowanie podróży służbowych pracowników działu.
Nasze wymagania:
  • Studentka/student ostatnich lat studiów lub absolwentka/absolwent, kierunki: budownictwo, inżynieria lądowa, architektura lub pokrewne mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej / obsłudze klienta (mile widziane).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (codzienna praca w języku angielskim - tłumaczenia).
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Dobre umiejętności organizacyjne, rzetelność i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Chęć rozwijania się w branży nieruchomości.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki.
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office).
  • Program szkoleń wewnętrznych.
  • Ciekawe projekty.
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity.